Oblíbené

Zatím nemáte žádné oblíbené položky.

Naposledy navštívené

Zatím žádné naposledy prohlížené projekty.

Reference

Během let činnosti naší projekční a architektonické kanceláře jsme řešili desítky projektů rodinných domů a jiných druhů výstavby. Za sebou máme velké množství staveb, které byly úspěšně realizovány. Hotové domy se podle našich projektů nachází v Plzni a okolí, ale také na Šumavě, Praze a Středočeském kraji. Dokončené stavby máme ale i na Slovensku.

Během našeho trvání byly realizovány typové rodinné domy, individuální projekty, vícepatrové budovy, bungalovy, nízkoenergetické i pasivní domy. Poptávka po pasivních a nízkoenergetických domech stále roste, a proto jsme rozšířili naši projekční činnost také o činnost realizační. Služby řízené realizace naši klienti uvítali s nadšením.

Za dobu své praxe jsme se setkali i s netypickými stavbami. Velké tabu pro spoustu klientů představovala stavba na svahu. Svažitý terén však pro výstavbu není překážkou. Naopak. Dům je unikátní, zajímavý a velmi krásný. Prohlédněte si fotogalerii zděných i dřevěných staveb, které byly realizovány v různých lokalitách. Na snímcích je zachycen průběh stavby i dokončený dům. Nechte se inspirovat našimi spokojenými klienty…